Garážové stání Prestige
car

GARÁŽOVÁ STÁNÍ


Garážové stání poskytuje široké uplatnění nejen pro soukromé účely.
Tyto typy přístřešků jsou díky svému designu využívány zejména v řadovém provedení na hotelových parkovištích, u golfových a sportovních center, obchodů, luxusních restaurací, na firemních parkovištích pro VIP zákazníky nebo top management firem. Architektonicky doplní vzhled místního prostředí a rodinných domů.
Některé typy garážových stání lze využít jako reklamní plochu pro vaši firmu, prezentaci dodavatelů, sponzorů a zároveň vám tak poskytuje další rozměr jeho využití.


V posledních letech se projevily významné změny klimatu. Krupobití vážně poškodilo mnoho vozidel. Garážové stání vám při malých nákladech ochrání vaše auto a ušetří vás nepříjemností špatného počasí. Nabízí kompletní ochranu vozidel před krupobitím, sluncem, deštěm a sněhem.


Garážové stání PRESTIGE

garážové stání prestige

upoutá nadčasovou moderní konstrukcí, která dá vašemu autu vyniknout. Toto garážové stání je pro jedno vozidlo a lze jej modulově rozšiřovat po 3 metrech. Díky nepřehlédnutelnosti tohoto garážového stání nabízí krycí plachta výjimečnou reklamní plochu.

>> více informací


Akce na skladové kusy!!!

Garážové stání Alu T

garážové stání Alu T

je garážový přístřešek pro jeden vůz, který zaujme moderním designem s odlehčenou hliníkovou konstrukcí krytou kouřovým akrylátovým sklem. Toto modulové garážové stání pro jedno auto lze rozšířit o další parkovací místa v podélném směru nebo jej spojit čelně, případně obráceně do tvaru Y.

>> více informací
Ceny od...!!!


Akce na skladové kusy!!!

Garážové stání Alu D

garážové stání Alu D

vychází ze stejné konstrukce jako typ ALU T, ale v tomto provedení je pro dva vozy. Konstrukce střechy je tvořena párem hliníkových nosníků, které zajišťují odpovídající pevnost. Stání je průjezdné, lze jej umístit před garáž. Po stranách jsou okapy pro svod dešťové vody.

>> více informací
Ceny od...!!!


Garážové stání X-line

garážové stání X-line

je přístřešek na auto s výrazným designem díky odlehčené hliníkové konstrukcí kryté polykarbonátem. Díky povrchové úpravě speciální dekorativní fólií jsme schopni vytvořit imitaci dřevěného stání s životností několikanásobně vyšší oproti dřevěnému přístřešku.

>> více informací


Carport Steel S

carport single

garážové stání pro jeden vůz z ocelové konstrukce s povrchovou úpravou žárového pozinku. Působí subtilně a nenarušuje okolí. Tento carport lze rozměrově upravit dle dispozic a požadavků zákazníka. Ideální přístřešek pro auto v oblastech s vyšším sněhovým zatížením. Střecha je z kouřového dutinkového polykarbonátu.

>> více informací


Carport Steel D

carport double

Vychází ze stejné konstrukce jako typ Carport Steel S, ale je určen pro dva vozy. I v tomto případě lze do jisté míry změnit rozměrové dispozice stání. Střechu tvoří dutinkový polykarbonát.

>> více informací


Garážové stání ARC DOME

garážové stání arc

ocelová lakovaná konstrukce pro jeden vůz bez možnosti rozměrových úprav. Přístřešek pro automobil má 6 nohou užších profilů, které nepůsobí robusně. Stání lze dodat jako stavebnici s návodem pro montáž svépomocí.

>> více informací


Garážové stání Duo

garážové stání Duo

vyniká lehkou konstrukcí, která je zastřešená plachtou nebo polykarbonátem. Tento model je určen pro dvě vozidla a možnost rozšíření je vždy po 6 metrech na násobky dalších dvoustání.

>> více informací


Garážová stání na zakázku

garážové stání na zakázku

podle vašich požadavků a představ vám navrhneme a vyrobíme konstrukci odpovídající vašim klimatickým podmínkám a dispozičním možnostem. Příklady možných konstrukcí naleznete ve fotogalerii.

>> více informací

PROČ PŘÍSTŘEŠEK
PRO AUTO:


Odolá kroupám Zamezí námraze Nebudete ometat sníh Teplotu ve voze sníží o 29°C Trvale chrání proti UV záření
TOPlist