www.strisky-polymer.cz Nový E_SHOP
car

VCHODOVÉ STŘÍŠKY


Vchodová stříška zvedá estetickou a funkční hodnotu vchodu. Dokonale ochrání vchod do vašeho domu před nepřízní počasí - před deštěm, sněhem i krupobitím. S naším přístřeškem nad vchodovými dveřmi jste v suchu a máte čas na nalezení správného klíče. Vchodové přístřešky mohou být různé od nenápadných až po vchodové stříšky výrazně designově řešené. Díky použití nerezové oceli, akrylového skla nebo polykarbonátu odolného proti působení vnějších vlivů se zvyšuje odolnost proti stárnutí a minimalizuje údržba. Některé stříšky mají pryžové těsnění zabudované v profilu, který odvádí dešťovou vodu přímo do odtoku. Montáž vchodových stříšek i bočních stěn je velmi jednoduchá a nevyžaduje vynaložení síly. Díky západkovým spojům u některých typů vchodových stříšek z nerezové oceli je montáž hračkou - stačí jedno klepnutí a je hotovo! Vzhledem k různorodé nabídce vchodových přístřešků a možnosti výběru barevného odstínu konstrukce i krytiny lze stříšku nad vchodové dveře dokonale přizpůsobit architektonické kompozici objektu. Možnost montáže boční stěny na levou nebo pravou stranu umožňuje přizpůsobit zastřešení individuálním prostorovým podmínkám. Zastřešení vchodových dveří z naší nabídky splňují veškeré požadavky zákazníků - kromě zastřešení vchodů domů, obchodů a restaurací jsou též ideální k zastřešení vnějších schodišť, kuřáckých koutků, výkladních skříní apod.Vchodové stříšky markýzy

vchodové stříšky markýzy

Jde o nerezové stříšky s akrylátovou krytinou a tvarem klasických markýz. Vynikají lehkou, snadno sestavitelnou konstrukcí.

>> více informací


Vchodové stříšky markýzy - ekonomy

vchodové stříšky markýzy ekonomy

Jedná se o stříšky ve tvaru klasických markýz. Konstrukce je nerezová, bílá, popřípadě stříbrná. Střecha je akrylátová, tloušťky 3 mm a je opatřena jednoduchým okapem. Celá konstrukce je snadno sestavitelná.

>> více informací


Vchodové stříšky modulové

vchodové stříšky modulové

Tyto vchodové stříšky lze nastavovat a prodlužovat je tak do libovolné délky.

>> více informací


Vchodové stříšky obloukové

Vchodové stříšky OBLOUKOVÉ

V nabídce naleznete nerezové stříšky nad vchodové dveře s akrylátovou výplní ve více barevných odstínech. Dále se jedná se o polykarbonátové a akrylové stříšky s hliníkovou konstrukcí, též s výběrem barevných odstínů.

>> více informací


Vchodové stříšky lomené

stříšky lomené

Nerezové stříšky nad vchodové dveře s akrylátovou výplní ve čtyřech barevných odstínech.

>> více informací


Vchodové stříšky rovné

vchodové stříšky rovné

V nabídce naleznete stříšky nad dveře z nerezové oceli s průhledným lepeným bezpečnostním sklem, stabilním hliníkovým spojovacím systémem a nosníky z nerezové oceli. Dále vchodové přístřešky s hliníkovou konstrukcí a krytinou z dutinkového polykarbonátu nebo akrylátu.

>> více informacíMontáž vchodových stříšek na zateplenou fasádu

Instalace vchodové stříšky na zateplenou fasádu lze provést přes distanční silnostěnné trubky. Hliníkovou trubku vhodnou k montáži na zeď s tepelnou izolací si můžete objednat v sekci >> e-shop.

VCHODOVÉ STŘÍŠKY


Vchodová stříška Vchodová stříška Vchodová stříška Vchodové stříšky Zastřešení vchodůideální pro zastřešení:

domovních vchodů

vchodů do restaurací

kuřáckých koutků

výloh obchodů

vnějších schodišť

vchodů do obchodůTištěný katalog

Katalog stříšek v tištené podobě vám zašleme na vyžádání.

Objednávejte zde

TOPlist