úvodní foto
car

Zastřešení teras a balkónů

Máte terasu, na které trávíte většinu léta i volný čas pro relaxaci? Mrzí vás, že ji nemůžete využít při špatném počasí? Chcete ji více využívat, a nebaví vás uklízet každý večer před rosou či deštěm váš zahradní nábytek nebo gril? Zastřešení terasy vám poskytne využití venkovního prostoru za každého počasí. Díky tomuto přístavku se vaše terasa stane další obyvatelnou částí domu. Naše společnost vám nenabízí klasické dřevné konstrukce, ale specializujeme se na moderní, komfortní kombinace hliníkové konstrukce a akrylátového skla. Pergolu vnímáme jako zahraní stavbu, která musí harmonicky a nerušeně působit v každém prostředí i v každém detailu. Neorientujeme se však pouze na rodinné domy, tento přístřešek je vhodný i k zastínění restaurací, kaváren i balkónů.
Nyní máme pro Vás novinku zastřešení terasy VERANDA. Více informací naleznete níže:


Zastřešení terasy VERANDA

Zastřešení terasy VERANDA

Jedná se o novinku v sortimentu. Tento výrobek je specifický tím, že lze různě kombinovat šířku a také délku přístřešku. Prakticky se jedná o stavebnicový systém, který lze upravit na vaše přání a právě proto jsme ho začlenili do naší nabídky.

>> více informací


Zastřešení terasy BASIC

Zastřešení terasy BASIC

Zastřešení terasy vám poskytne využití venkovního prostoru za každého počasí. Díky tomuto přístavku se vaše terasa stane další obyvatelnou částí domu. Komfortní kombinace hliníkové konstrukce a kouřového akrylátového skla harmonicky a nerušeně působí v každém prostředí a v každém detailu. Tento přístřešek je vhodný k zastínění restauraci, balkónů i zahrad.

>> více informací
Pro bližší informace nás kontaktujte.
PROČ ZAHRADNÍ PŘÍSTŘEŠEK:


Ochrání hosty Kryje nábytek Chrání před kroupami Posezení za každého počasí Počasí vám návštěvu nevyžene
moderní, vzdušný design

okapnice se svodem dešťové vody

TOPlist